Vánoční bazar

Myšlenka na uspořádání vánočního bazaru vznikla před mnoha lety, poprvé se ji podařilo realizovat v roce 2012. Vámi darované věci se ohodnotí symbolickými částkami tak, aby se jich co nejvíce prodalo a výdělek byl co nejvyšší. V uvedeném termínu se budou prodávat ve společenské síni Obecního domu. Neprodané hračky budou darovány dětem do dětských domovů a nemocnic. Ostatní věci mohou být použity pro jiné charitativní akce nebo budou uskladněny a prodány v příštím ročníku.Obojí, dar i koupě, znamená přispět potřebným a v našem případě rozzářit oči malých dětí v Dětském centru Kladno, kterému bude výtěžek z celé akce věnován.Co můžete darovat?Každý z Vás může darovat cokoliv. Vlastně vše, co si představuje, že by mohlo být v bazaru a v takovém stavu, že by si to koupil sám. Od drobných věcí až po hodnotné dary. Třeba knihy, bižuterii, porcelán, šperky, kabelky, pásky, šátky, dřevěné a keramické věci, svíčky, DVD, CD, hry, různé dekorace, dárkové předměty, obrázky, hračky atd.
POZOR! Věci pro kojence přijímáme jen nové, nepoužité př. kousátka, lahvičky, kosmetiku (s neprošlou záruční lhůtou). Dále přijímáme pouze kompletní a fungující věci př. puzzle, kostky, hry, spotřebiče atd. Děkujeme za pochopení.Kam můžete věci přinést?
Každou říjnovou středu po celý den do Salonu Iva, Masarykova 103, Rudná.
V roce 2016 se podařilo získat částku 52.500 Kč a několik krabic oblečení, vybavení a hraček.
Předem děkujeme za Vaše dary i nákupy a podporu dobré věci. Budeme se na Vás těšit.
Bazar se bude konat v Obecním domě v Rudné v pátek 3. 11. 2017 od 14 do 19 hodin a v sobotu 4. 11. 2017 od 9 do 17 hodin.

Za Salon Iva Ivana Špírková a Gabriela Šlapánková